UV disko párty, Airbrush tattoos, facepainting, bodypainting

UV párty, tetování airbrushJak ještě více ozvláštnit klubovou či diskotékovou akci? Rozjasněte tváře a těla návštěvníků, uspořádejte jim UV párty! Zajistíme Vám UV malování na obličej a tělo a UV tetování airbrush.

UV tetování airbrush, Airbrush Tattoos

UV tetování airbrush tattoosUV tetování airbrush je využíván v klubech a diskotékách nebo na festivalech ve speciálně upravených stanech. Tetování svítí pod UV světlem a v běžném světle je vidět jen lehce. Nanáší se pomocí airbrush pistole. Aplikace je velmi rychlá, trvá asi 1-2 minuty. Zájemci o tetování airbrush mohou vybírat ze stovek motivů - šablon.

UV facepainting, UV bodypaintingUV párty, facepainting, halloween párty, malování na tělo

UV facepainting a bodypaintingMalování na obličej a tělo speciálními barvami svítícími pod UV světly se opět uplatňuje na diskotékách, v klubech nebo na festivalech v UV upravených stanech. Malujeme především na těla zájemců z řad hostů nebo hostesky a tanečnice.

Doporučujeme kombinaci UV dočasné tetování airbrush a UV facepainting a bodypainting.

Cena 1 malířky na obličej a tělo činí 3 500 Kč/4h, cena 2 malířek činí 5 500 Kč. K dispozici máme až 10 malířek s praxí.
Cena 1 tatera nebo taterky tetování airbrush činí 3 000 Kč/2h, 5 000 Kč/4h.
Speciální cena za balíček: Malování na obličej (1 malířka) + tetování airbrush (1 taterka) 7 000 Kč/4h.

uv bodypainting a airbrush na festivalu disko párty, halloween, maškarní karneval disko párty, halloween, maškarní karneval UV malování na tělo a obličej, UV tetování UV svítivé tetování, malování na obličej a tělo Tetování airbrush, facepainting

+420 723 974 582