Narozeninové oslavy, dětské párty

Oslava dětských narozenin se neobejde bez zábavy! Zrealizujeme pro Vašeho oslavence a jeho kamarády nezapomenutelnou narozeninovou oslavu, na kterou bude dlouho vzpomínat.

Narozeninová oslava MININarozeninová oslava s klaunem.

Narozeninový klaun s balónky, hudební hry a soutěže, tanečky, dobrodružné příběhy, tvarování balónků. Vhodné jako zpestření narozeninové oslavy a překvapení pro oslavence.

Cena narozeninové oslavy s balónkovým klaunem MINI činí 2400 Kč.

 

Narozeninová oslava STANDARTNarozeninová oslava s klaunem a s malování na obličej.

Klaun s balónky a jeho nikdy nekončící hry a dobrodružné příběhy, divadélko, tvarování balónků, hudební hry a tanečky, soutěže. Děti se s narozeninovým klaunem naučí tvarovat jednoduché zvířátko. Ozvučení součástí. Malířka v průběhu oslavy maluje dětem obličeje dle přání a ještě dětem vytvoří třpytivé tetování.

Narozeninová oslava STANDART je zhotovena pro max. 20 dětí.

Cena narozeninové oslavy STANDART činí 4 500 Kč.

Narozeninová oslava LUXNarozeninová oslava s klaunem, skákací hrad.

Skákací hrad potěší všechny neposedné děti. Po domluvě je možné skákací hrad nechat déle. Narozeninový Klaun s balónky a jeho nikdy nekončící hry a dobrodružné příběhy, divadélko, tvarování balónků. malování na obličej, oslava narozeninDěti se s klaunem balónkářem naučí tvarovat jednoduché zvířátko. Malířka v průběhu oslavy maluje dětem obličeje dle přání a ještě dětem vytvoří třpytivé tetování.

Cena narozeninové oslavy LUX činí 6500 Kč.


Program narozeninové oslavy lze různě obměňovat dle Vaše výběru z naší nabídky atrakcí a služeb.

 

Půjčujeme i samostatně skákací hrady na Vaši dětskou oslavu nebo zahradní slavnost dle výběru z naší nabídky. Skákací hrad si odvezete a nainstalujete sami nebo můžete využít dovoz a instalaci našich pracovníků. Velký skákací hrad tak 3200,-Kč na celý den/víkend nebo dle jiné domluvy, malý skákací hrad stojí 1500,-Kč.

Skákací hrady půjčíme na základě složení vratné kauce ve výši 5000,-Kč a smlouvy o výpůjčce.

+420 723 974 582