Umělci

Moderátor, moderování akcí

Moderátor zajistí vyšší úroveň Vaší akce, postará se o kvalitní sdělení informací, o hudbu a uvolněnou atmosféru. Dramaturgicky rozdílné postupy moderování či konferování pro jednotlivé typy akcí, jsou devizou absolutní profesionality a zárukou kvalitního výsledku. Moderátor vždy správně vyhodnotí společenské zařazení moderované akce a tomu také přizpůsobí projev, dynamiku a způsob sdělování informací.

Cena moderátora se pohybuje od 4 000 Kč, podle kvality moderátora, referencí a popularity.

Živá hudba – zpěváci, kapely

Zkontaktujeme slavné i méně známé zpěváky a kapely dle Vašich představ.

Živý jukebox - zpěvák a kytarista

Tony je hudebník i showman v jedné osobě. Zvolte si píseň dle Vašeho výběru! Vhodné na firemní akce i soukromé oslavy a svatby.

Kadeřnická show

Kadeřník – profesionál ve svém oboru Vám představí nejnovější trendy ve světě účesů a střihů formou show na modelce nebo si vybere dobrovolníky z řad obecenstva.

Kadeřník

Je libo učesat nebo zastřihnout? Zpestřete svou akci zajímavým kadeřnickým programem! Šikovné ruce kadeřníka zkrášlí Vaše návštěvníky téměř kdekoliv a kdykoliv. Ze zkušeností víme, že nový střih uvítají i pánové.

Vizážista

Vizážistka zájemkyně nalíčí, poradí v oblasti péče o pleť a prozradí i různé triky v líčení.

Karikaturista

Karikaturista zvěční svého modela z řad návštěvníků během pár minut. Jeho předností je umění tzv. nejrychlejšího kreslení karikatur! Návštěvníci si odnáší svoji karikaturu domů jako vzpomínku na Vaši vydařenou akci. Tato služba je velmi populární a vítaná.

Fotograf

Potřebujete trvale zachytit jedinečnost Vaší společenské události? Spolupracuje s námi mnoho profesionálních fotografů. Kontaktujte nás.

Foto koutek

Velmi oblíbená služba všech věkových kategorií. Návštěvníci se fotí v jakémkoli tematicky aranžovaném koutku a fotku si ihned odnáší jako památku na výjimečnou akci. Více informací zde.

Malíři na obličej a tělo

Služba Facepainting a bodypainting je naší největší chloubou. U nás je k dispozici až 12 úspěšných malířek. Malování na obličej by nemělo chybět na žádné akci s dětmi. Více informací v kategorii Facepainting a Bodypainting.

Airbrush tateři

Dočasné tetování airbrush stříkané pistolí přes šablony je velmi atraktivní ozdoba těla. Tato služba je oblíbená všemi věkovými kategoriemi. Naši tateři mají k dispozici více druhů dočasného tetování. Více informací v kategorii dočasné tetování airbrush a dočasné tetování třpytivé.

Malíři portrétů

Tento styl malování patří k náročnějším na čas, ale jeho výsledek každého ohromí. Jednoduchý portrét trvá asi 20 minut.

Klauni, klaun na narozeniny, balónkový klaun

Naši klauni pobaví děti kdykoliv a kdekoliv. S dětmi pracují už řadu let a vždy se sebou nosí spoustu zábavných her, soutěží, tvarování balónků, divadélko a další vylomeniny. Více informací zde.

Balónkáři

Tvarování a modelování balónků je zábava pro děti i pro dospělé. Balonkáři vystupují v různých kostýmech (klaun, čaroděj…) a balónkové výtvory rozdávají dětem.

Ohňová show – Fireshow

Show, na kterou se váže nějaký příběh. Doplněný hudbou, tancem a ohňovými disciplínami. V programu vystupuje několik performerů. Délka show 10-20 minut.

Carving show

Carving je vyřezávání květinových motivů z ovoce a zeleniny, melounů, dýní nebo vyřezávání trojrozměrných obrazců. Carving poslouží jako dekorace rautů či banketů, jako dárek nebo jako zpestření Vaší akce formou show.

Skákací boty – show

Profesionální tým skokanů má pro Vás připraveno dech beroucí vystoupení na skákacích botách s akrobatickými prvky. Synchronizační skákání na stylovou hudbu, tematické choreografie a neuvěřitelné představení různě složitých triků nadchne každé publikum. A schválně, kdo z řad přihlížejících se odváží být figurantem a nechá se přeskočit…? A pokud nechcete skončit jen u dívání, máte možnost si boty hned vyzkoušet a naučit se první skoky. Naši lektoři Vám rádi poradí.

+420 723 974 582