Malování na obličej – Facepainting

Facepainting

Facepainting, malování na obličejMalování na obličej neboli Facepainting  je zábavné malování profesionálními barvami na obličej. Malujeme téměř kdekoliv a kdykoliv, především na malování na obličejspolečenských akcích, kde se počítá i s dětskými návštěvníky. Zájemci o malování na obličej se během chvíle promění pod štětci šikovných malířek ve zvířátka, na strašidla a v pohádkové bytosti. Ke správnému výběru motivu obličeje dětem napomůže náš katalog nejoblíbenějších motivů malování na obličej nebo splníme i individuální přání. Malování na obličej je zábavné jak pro malující se zájemce, tak i pro diváky. Zájem o malování na obličej projevují i dospělí návštěvníci akce. Lze domluvit i tematické malování na obličej např. v ZOO malujeme zvířecí obličeje, na Helloween malujeme střašidelné obličeje, v botanické zahradě malujeme kytičkové obličeje apod.

Více fotografií naleznete v galerii nebo na FB.

UV Facepainting, malování na obličej

UV facepainting - malování na obličej UV barvami, které svítí pod UV světlem (tzv. černým světlem) využijete především v klubech a na diskotékách. Malování v klubech většinou nekončí jen u obličeje, běžně malujeme, ruce, nohy, dekolty, záda a některým odvážlivcům i celá těla - bodypainting.

Speciální efekty FXSpeciální efekti, facepainting, maskování

Speciální efekty - používají se především pro maskování herců pro film. S námi si můžete i vy vyzkoušet strašidelné maskování např. efekt nařízlého prstu, efekt loupající se kůže, efekt natrhlých úst, efekt boule, efekt modřiny, efekt rozjeté jizvy, efekt spáleniny, efekt průstřelu hlavy, mohou vám narůst rohy, nos, brada... zkrátka pomocí speciálního vosku, latexu, mléka, umělé krve se dá vykouzlit velmi věrohodné efekty. Využijete především na Halloween.

Cena malování na obličej: 4h stojí 3 900 Kč/1 malířka. Cena malování na obličej: 4h stojí 7000 Kč/2 malířky. Cena více malířek na vyžádání.

Shlédněte reportáž o malování na obličej v Dobrém ránu na ČT2

 

Narozeninová oslava s klaunem a s malováním na obličej 

Klaun a malování na obličej, narozeninová oslava

Pro narozeninové oslavy nabízíme výhodný balíček: malování na obličej + klaun/1,5h za 5 500 Kč. Narozeninový klaun s balónky organizuje oslavu narozenin a malířka obličejů děti průběžně maluje. Narozeninový klaun má pro děti přichystaný interaktivní hudebně zábavný program.

 

 

 

 Malování na obličej, facepainting. Malování na obličej zajistí zábavu pro děti i pro dospělé. malování na obličej, facepainting Malování na obličej

Ukázka malování na obličej a tělo z maškarního karnevalu pro dospělé:

Speciální efekty FX vhodné pro Halloween a maškarní karneval Malování na obličej, kostlivec Maskování speciální efekty FX, malování na obličejkarneval malování na obličej a tělo

+420 723 974 582