Dočasné tetování Třpytivé, Twinkle tattoos, Glitter tattoos

twinkle, glitter tattos, třpytivé tetování vydrží 10 dní.Twinkle - Třpytivé tetování - vydrží 10 dní i více. Na pleť se nejprve aplikuje speciální fixátor, který se zapráší třpytkami. Motivy se malují většinou ručně nebo se používají šablony. Velký výběr barev. Velmi rychlá aplikace - trvá asi 2 minuty. Toto jemné a elegantní třpytivé tetování se hodí na všechny společenské akce, dětské dny a také na svatby a plesy.

Třpytivé tetování, glitter tattoos, je velmi oblíben při zdobení těl modelek a hostesek právě pro svoji trvanlivost a atraktivitu. Vhodně zvolený motiv, logo firmy na těle hostesky pak poslouží jako efektivní propagace vaší firmy nebo služby na výstavách a promoakcích.

Doporučujeme kombinaci Třpytivého tetování a Tetování airbrush.

Shlédněte reportáž o dočasném tetování v Dobrém ránu na ČT2

Třpytivé tetování Twinkle stojí 6000,-Kč / 4 hodiny. Za 2 hodiny je schopen jeden malíř nazdobit 60-100 zájemců. Při účinkování více hodin nebo více taterů současně nabízíme slevy. Slevu lze získát i v méně poptávaném období.

 

airbrush tattoo, twinkle, třpytivé tetování kombinovanétwinkle tetování, glitter tetování, tattootřpytivé tetování, glitrové tetování, twinkle tattoos

+420 723 974 582