Dočasné tetování Airbrush, Airbrush tattoos

dočasné tetování airbrush, airbrush tattoosDočasné tetování - Airbrush tattoos - vydrží 5-7 dní. Tetovací barva se aplikuje na tělo pomocí airbrush stříkací pistole přes šablonu. Zájemci si vybírají ze stovek různých motivů. Používáme pouze kvalitní barvy, které jsou nezávadné a vhodné i na dětskou pokožku. Většinou používáme černou barvu, ale je tu možnost výběru z pestré škály barev. Aplikace jednoho airbrush tetování trvá 1-2 minuty, proto je dočasné tetování oblíbené na větších akcích, kde se soustřeďuje hodně zájemců.

Nabízíme možnost i více airbrush taterů současně.

Velmi zajímavá je kombinace tetování airbrush s Třpytivým tetování Twinkle.

Tetování Airbrush stojí 6000,-Kč / 4h. Za 2 hodiny je jeden tater schopen nazdobit 80-100 zájemců. Při objednávce více hodin nebo více taterů nabízíme slevy. Slevy lze získat i v méně poptávaném období.

Nabízíme i UV Tetování Airbrush, vhodné především do klubů a na diskotéky, které jsou vybaveny UV černým světlem - tetování krásně svítí.

Shlédněte reportáž o našem dočasném tetování airbrush v Dobrém ránu na ČT2

tetování airbrush v klubu, na diskotéce tetování airbrush tattoos tetování airbrush tattoos dětský den tetování airbrush tetování airbrush tattoos

+420 723 974 582