Malování na tělo – Bodypainting

Bodypainting show

Bodypainting show - malování na tělo modelky se využívá pro pobavení hostů na večírcích, firemních akcích a dalších společenských událostech - malbaBodypainting, malování na tělo zpestří Váš večírek nebo zajistí efektivní propagaci vaší firmy na výstavišti a promoakcích. tak vzniká přímo před zraky přihlížejících. Motivem často bývá logo firmy, erb města, doplněna vždy o symboly dané firmy či města apod. - vždy Vám předem dodáme naši představu, návrh. Malování na tělo dle složitosti trvá 1-2 hodiny a používá se airbrush technika kombinovaná štětci a houbičkami.

bodypainting, malování na těloPomalovaných těl krásných hostesek se také využívá pro veletrhy a promoakce, kdy tak vystavující firma efektivně propaguje svůj stánek nebo nový výrobek či službu. Velmi často si nechávají malovat těla barmanky a barmani u příležitosti tematických večírků - Halloween, karneval, plesy atd.

Další využití bodypaintingu je v reklamním odvětví, kdy nás oslovují především fotografové a reklamní agentury.

UV bodypainting

UV bodypainting - pomalovaná těla speciálními UV barvami na tělo, svítící pod UV světlem, potěší zákazníky diskoték a klubů. Malujeme obličeje i těla zájemcům z řad hostů, na hostesky nebo na tanečnice.

Velmi vhodná je kombinace bodypaintingu a tetování airbrush.

Živé sochy

Živé sochy zajistí efektivní reklamu nebo originální doplněk večírku nebo jiné společenské události.Živé sochy jsou opět efektivní a originální způsob propagace nebo elegantní doplněk Vaší akce. Živé sochy zaujmou úplně každého, mohou být stylizovány do jakékoli podoby např. bílé, stříbrné, zlaté nebo do firemních barev, mohou být elegantní nebo třeba i strašidelné. Živá socha efektivně propaguje Vaši firmu nebo nový produkt nebo se stane originální ozdobou večírku či jiné společenské události.

živé sochy Bodypainting pro reklamní účely

Bodypainting soutěž 2. místo, malování na těloMalování na tělo bodypaintingVelký úspěch jedné z našich malířek Kristýny, na soutěži v Bodypaintingu jehož téma bylo "zvěrokruh" získala zasloužené 3. místo.

Bellypainting

Malování na těhotenské bříško.

bellypainting malování na bříškobellypainting malování na bříškobellypainting malování na těhotenské bříškobellypainting

+420 723 974 582