Klauni, balónkový klaun, narozeninový klaun

Klaun, modelování balónků

Naši klauni s balónky jsou nejlepší baviči dětí, pracují obdobně jako animátoři a všechny děti zapojí do zábavných her, soutěží a tvarování balónků. Tvarování, modelování balónků je nejúspěšnější pártyKlaun, modelování balónků, tanec, hry, hudba, diskotéka zábava, která dětem každého věku přináší nadšení a radost. Věčně usměvavý klaun balónkář tvaruje balónky v různá zvířátka, květiny, klobouky a další motivy, které se zrovna zrodí v jeho klaunské hlavě nebo na přání dětí. Hotové výtvory si pak děti odnáší domů. Děti se s klaunem naučí vytvarovat jednoduché zvířátko.

Narozeninový Klaun dále baví děti vyprávěním o nevšedním životě v Klaunově, nekonečným množstvím zábavných her a stále s dětmi aktivně pracuje a vymýšlí společně různé klaunoviny, hrají hudební hry a soutěže, tancují... Ozvučení a hudbu má vždy s sebou.

Narozeninový Klaun na 1,5h produkce stojí 3500,-Kč, můžete využít i služby malířky +1000,-Kč.

Klaun modeluje balónky, hraje s dětmi hry, tancuje legrační tanečky.Dopřejte dětem zábavu a nevšední zážitek a rodičům odpočinek od svých neposedných ratolestí. Náš Narozeniový klaun zabaví děti, na jak dlouhou dobu budete chtít. Pod kloboukem má totiž schovanou nekonečnou řadu zábavných her.

K dispozici jsou 4 balónkoví klauni.

Klaun s balónky na 2 hodiny produkce stojí 3 000 Kč. Každá další hodina + 1 500 Kč. V ceně je již započítán všechen spotřebovaný materiál.

Pro mateřské školky máme zvýhodněný ceník.

Karneval, Pořad s klaunem

Možnost přiobjednání i zvukové aparatury s mikrofonem a DJ. V nabídce máme i ucelený aktivní program vhodný pro KARNEVALY, pro MŠ i pro různé firemní a obecní akce.

Klaun modeluje balónky, tančí, hraje hry, divadélko.   Klaun modeluje balónky a tančí veselé tanečky s dětmi.

+420 723 974 582