Skákací hrady a skluzavky

Kompletní nabídku rozšířenou o nové hrady Frozen Ledové království, Nemo, Mimoni, Spiderman a další najdete zde www.atrakcepohoda.cz

Nafukovací skluzavka POHODA

Nafukovací skluzavka, klouzačka Pohoda patří k nejvyhledávanějším atrakcím pro děti. Skluzavka Pohoda je profesionální nafukovací atrakce až pro 10 dětí současně bez věkového omezení.

Rozměry nafukovací skluzavky: šířka: 3,6 m, délka: 4,8 m, výška: 4,5 m

Cena pronájmu, půjčení nafukovací skluzavky činí 5000Kč/5h s obsluhou, která se stará o bezpečné užívání dětské atrakce.

Nafukovací, skákací hrad DŽUNGLE

Tento profi skákací, nafukovací hrad je ozdobou každé dětské párty, městských slavností a firemních akcí. Jeho zastřešení chrání děti před sluncem a veselé barevné provedení láká děti skotačit s ostatními zvířátky v divoké džungli. Skákací hrad má kapacitu až pro 10 dětí, vhodné pro děti do 12 let.

Rozměry skákacího hradu: šířka: 5,5 m, délka: 5,5 m, výška: 3,4 m

Cena pronájmu, půjčení skákacího hradu činí 5 000 Kč/5h s obsluhou, která se stará o bezpečné užívání dětské nafukovací atrakce. 

Skákací, nafukovací hrad PÁRTY

Nafukovací hrad Párty je není ani velký, ani malý, je tak akorát. Pro větší akce ovšem doporučujeme kombinaci více skákacích hradů a skluzavek. Nafukovací hrad Párty je pro 6-8 dětí dle hmotnosti dětí.

Rozměry skákacího hradu: šířka: 5 m, délka: 4 m, výška: 3 m

Cena pronájmu, půjčení nafukovací atrakce činí 3000 Kč/5h provozu včetně školené obsluhy.

Akce k tomuto nafukovacímu hradu Pro soukromé oslavy narozenin je cena 2 000 Kč, v kombinaci s malováním na obličej 3 500Kč.


Nafukovací skluzavka CARS (AUTA)

Nafukovací obří dvou skluzavka s motivem pohádkových hrdinů z filmu Cars, jehož hlavní představitelem je červené auto Blesk McQueen. Potěší jak kluky, tak i holky.

Rozměry skluzavky Cars: šířka 4,5 m, délka 8 m, výška 5 m

Cena pronájmu, půjčení nafukovací skluzavky činí 9 500 Kč/5h provozu včetně školené obsluhy.

Nutná pomocná síla v místě objednání při manipulaci z auta do auta (5 minut)

Skákací hrad se skluzavkami KUŘÁTKO

Nafukovací hrad Kuřátko je prostorný skákací hrad kombinovaný se dvěma skluzavkami, je zastřešený a láká děti ke skotačení. Jednou atrakcí vyřešíte hopsání, šplhání i klouzání.

Rozměry skákacího hradu Kuřátko: šířka 7 m, délka 5,5 m, výška 4 m.

Cena pronájmu, půjčení činí 6 000 Kč/5h provozu včetně školené obsluhy

Nutná pomocná síla v místě objednání při manipulaci z auta do auta (5 minut).


Skákací hrad se skluzavkou KONÍK

Skákací hrad Koník je zajímavě řešená nafukovací atrakce se skluzavkou. Potěší všechny milovníky koní, je dostatečně prostorný a umožňuje dětem hopsat, šplhat a klouzat se.

Rozměry skákacího hradu KONÍK: šířka 5 m, délka 5 m, výška 4 m.

Cena pronájmu činí 6 000 Kč/5h provozu včetně školené obsluhy.

Skákací hrad KRÁLOVSTVÍ

Skákací hrad Království je prostorný nafukovací hrad, svým cihlovým designem věrně připomíná opravdový hrad, pohádkové království s princeznami. Vhodný na historické akce.Skákací nafukovací hrad Království

Rozměry skákacího hradu: šířka 5 m, délka 5 m, výška 4,5 m

Cena pronájmu, půjčení činí 4 500 Kč/5h provozu včetně školené obsluhy.
Nafukovací atrakce zábavné centrum

Zábavné centrum

Zábavné centrum je nafukovací atrakce, kde mohou Vaše děti skákat, šplhat, prolézat tunelem, klouzat se na skluzavce a dovádět. Zábavné, nafukovací centrum je pro 6-8 dětí a má nosnost 190 kg. Pro větší akce však doporučujeme kombinaci s dalšími skákacími hrady a nafukovacími atrakcemi.

Rozměry zábavného centra: šířka: 4,5 m, délka: 4,5 m, výška 2,5 m

Cena činí 3 000 Kč/5h provozu včetně školené obsluhy. Pro soukromé narozeninové oslavy, dětské párty cena činí 2 000 Kč/den (bez obsluhy).

Skákací hrad Šašek

Skákací hrad Šašek se skluzavkou je určen pro nejmenší děti. Je vhodné ho kombinovat s většími skákací hrady. Skákací hrad šašekSe svými rozměry se vleze i do menších vnitřních prostor. Skákací hrad je určen pro 4 až 5 malých dětí. Nosnost této nafukovací atrakce je 90 kg. Po domluvě ho lze proměnit na bazén plný kuliček, bazén s míčky.

Rozměry skákacího hradu: šířka 2,8 m, délka 2,3 m, výška 1,75 m.

Cena pronájmu, půjčení skákacího hradu činí 2000,-Kč za 5 hodin provozu. Pro narozeninové oslavy dětí, pro dětské párty je cena zvýhodněná na 1500,-Kč za den.

 

Skákací hrad Šmoulové - Šmoulí skákací hrad se skluzavkou

Skákací hrad Šmoulové se skluzavkouTento originální skákací hrad se Šmoulama potěší všechny děti. Děti zde mohou skákat, šplhat a klouzat se. Šmoulí hrad se hodí na tematické akce. Děti se skákacím hradem prožijí krásný šmoulí den - se Šmoulinkou, s Taťkou Šmoulou, s Koumákem i s Kutilem...Skákací hrad Šmoulové je určen pro všechny děti bez omezení věku a hmotnosti.

Cena pronájmu skákacího hradu Šmoulové činí 5500,-Kč / 5h.

 

Skákací hrad Krokodýl

Skákací hrad se skluzavkou KrokodýlSkákací hrad, nafukovací hrad s klouzačkou s motivem krokodýla baví všechny děti, které rády hopsají, šplhají a klouzají se. Otevřená krokodýlí tlama s velkými zuby, která slouží jako vstup do skákacího hradu,  v dětech probouzí fantazii a dobrodružství může začít! Skákací hrad Krokodýl se skluzavkou je určen pro všechny děti bez omezení hmotnosti a věku.

Cena pronájmu skákacího hradu Krokodýl činí 5000,-Kč /5h.

 

 

Skákací hrad se skluzavkou Domeček

Skákací hrad se kluzavkou DomečekSkákací hrad s klouzačkou v barvě růžovomodré je opatřen i střechou, která chrání děti před přímým sluncem nebo drobným deštěm. Síťová okna umožňují rodičům mít dítě stále pod kontrolou. Tento prostorný skákací hrad ve tvaru domečku zpestří každou akci, kde se počítá s dětmi. Skákací hrad Domeček je určen pro všechny děti bez omezení věku a hmotnosti.

Cena pronájmu, půjčení skákacího hradu Domeček činí 5500,-Kč/5h.

 

 

Všechny uvedené skákací hrady a skluzavky jsou naším majetkem, nejsme zprostředkovatelé, čímž zaručujeme kvalitní a čisté nafukovací atrakce, profesionální vystupování a příjemnou školenou obsluhu.

Půjčujeme skákací hrady i pro soukromé dětské oslavy narozenin a zahradní párty a oslavy na celodenní a víkendové využítí. Skákací hrad si tak můžete vyzvednout u nás a nainstalovat sami podle jednoduchého návodu nebo využijete dovoz a instalaci našimi pracovníky. Provoz skákacího hradu a dozor nad dětmi si pak zajišťujete sami, pokud si nebude přát obsluhu od nás. Takto půjčený skákací hrad stojí 1500,- až 3000,- Kč na celý den, dle výběru z naší nabídky.

 

+420 723 974 582